Titulinis puslapis Spausdinimo versija

Kiekviena įmonė kaip ir kiekvienas atskiras individualus asmuo savo veikloje naudoja įvairius energetinius resursus ir paslaugas: elektra, vanduo, šildymas, komunaliniai patarnavimai ir pan. Paprastai apie šilumos vertę susimąstome tik šildymo sezono metu. Tada galime arba padejuoti ar pasidžiaugti, priklausomai nuo sąskaitos dydžio. retai kada galime tiesiogiai įtakoti išlaidas šildymui, nes didžioji dalis vartotojų yra prijungti prie centrinės šildymo sistemos.

 
 

Bet ką daryti asmeniui besistatančiam namą ar įmonei, planuojančiai išplėsti gamybinius pajėgumus, jei centrinio šildymo sistema nepasiekiama? O kaip elgtis, kai esama šildymo sistema yra visiškai susidėvėjusi ar prireikia energijos ne tik šildymui, bet ir technologiniams procesams?

Siūlome kreiptis į mus, visais atvejais, kai susidursite su problemomis šilumos tiekimo srityje ar ieškosite optimaliausiio sprendimo.

 
 

Galime ne tik patarti, suprojektuoti ar sumontuoti katilinę, šilumos mazgą ar visą sistemą. Galime ir atnaujinti ar renovuoti esamas sistemas, siekiant sąnaudų mažinimo, patikimumo ar pritaikymo kitokiems poreikiams. Be to, galime sumontuoti katilinę savomis lėšomis, prisiimdami ilgalaikę riziką dėl sėkmingo ir nepertaukiamo darbo. Vartotojas, patikėdamas savo šilumos ūkį specialistams, išvengia daugelio rūpesčių ir gali susikoncentruoti pagrindinei veiklai.

 
UAB Izobara
Linų g. 44, LT-4120 Ukmergė
Tel.: (+370 340) 60040
Faksas: (+370 340) 64145
El. paštas: